Maak een afspraak via 0488 431 002

 

Op maandag, dinsdag en donderdag zijn we telefonisch bereikbaar van 8:30 tot 12:30 uur en van 14:00 tot 17:00 uur.

Op woensdag en vrijdag zijn we weer bereikbaar van 8.30 tot 12.30 uur en in de middag staat het antwoordapparaat erop.

 

Buiten deze tijden kun je natuurlijk altijd een bericht inspreken of mailen!

 

Of stuur een terugbelverzoek.

Bedankt voor je terugbelverzoek! We zullen z.s.m. contact met je opnemen.

Wij zijn Wijnhoven-Gierman

Wij stellen je graag voor aan onze collega’s. Vakspecialisten met hart voor het vak. Bij hen ben je in goede handen. Van het secretariaat voor een warm welkom, waar je terecht kan met al je vragen. Tot aan de therapeuten die iedere dag vol passie klaar staan. Samen zorgen wij ervoor dat jij vooruit kan.

Carl de Groot
Therapeut
Specialismen Algemene fysiotherapie
Locatie Herveld
Valburg
Werkdagen Waarnemer E-mail carl@wijnhoven-gierman.nl
Cindy van Beijnhem
Secretaresse
Specialismen Locatie Valburg
Herveld
Werkdagen Dinsdag, woensdag en donderdag
Edwin Gierman
Therapeut | Eigenaar
Specialismen Manueel therapie
Schouder therapie
Positieve gezondheid
Locatie Valburg
Dodewaard
Werkdagen Maandag t/m donderdag E-mail edwin@wijnhoven-gierman.nl BIG-nummer 99045969204
Harry Wijnhoven
Therapeut
Werkdagen Maandag E-mail harry@wijnhoven-gierman.nl BIG-nummer 69035516304
Ida van den Heuvel
Secretaresse
Specialismen Locatie Valburg
Jacqueline van Vliet
Secretaresse
Specialismen Locatie Valburg
Herveld
Werkdagen maandag, woensdag, vrijdag
Jeanet van Bolderen
Interieurverzorgster
Joost Coopmann
Therapeut | Manager
Specialismen Algemene fysiotherapie
Sportrevalidatie
Chronische aandoeningen
Locatie Herveld
Werkdagen Maandag t/m donderdag E-mail joost@wijnhoven-gierman.nl BIG-nummer 49048814504
Marieke Vermeer
Secretaresse
Specialismen Locatie Valburg
Herveld
Werkdagen Maandag, dinsdag en donderdag
Marjoke Croque
Secretariaat
Marten Lammers
Therapeut
Specialismen Manueel therapie
Schouder therapie
Sportrevalidatie
Locatie Valburg
Herveld
Andelst Fit to All
Werkdagen Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag E-mail marten@wijnhoven-gierman.nl BIG-nummer 49923797504
Mieneke Spijkerman
Therapeut
Specialismen Bekkenfysiotherapie
Locatie Valburg
Werkdagen Maandag, dinsdag en vrijdag E-mail mieneke@wijnhoven-gierman.nl BIG-nummer 69035079204
Nienke van den Berg
Therapeut
Specialismen Oncologie
Oedeem
Locatie Herveld
Dodewaard
Werkdagen Maandag, woensdag en donderdag E-mail nienke@wijnhoven-gierman.nl BIG-nummer 49047618704
Rachel Keet
Therapeut
Specialismen Orofaciaal
Bekkenfysiotherapie
Duizeligheid
Locatie Valburg
Werkdagen Dinsdag, woensdagavond en vrijdag E-mail rachel@wijnhoven-gierman.nl BIG-nummer 59066672604
Rik van Bolderen
Therapeut
Specialismen Sportrevalidatie
Algemene fysiotherapie
Positieve gezondheid
Locatie Andelst Fit to All
Valburg
Herveld
Werkdagen Dinsdag t/m vrijdag E-mail rik@wijnhoven-gierman.nl BIG-nummer 09927958004
Stefan van Elk
Therapeut | Manager
Specialismen Manueel therapie
Schouder therapie
Extended Scope
Locatie Valburg
Dodewaard
Werkdagen Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag E-mail stefan@wijnhoven-gierman.nl BIG-nummer 79914369704
Sven Haggenburg
Therapeut
Specialismen Manueel therapie
Sportrevalidatie
Locatie Herveld
Dodewaard
Andelst Fit to All
Werkdagen Maandag, dinsdag en vrijdag BIG-nummer 69920215504
Tom de Bruijn
Therapeut
Specialismen Geriatrie / Neurologie
Chronische aandoeningen
Locatie Valburg
Herveld
Werkdagen maandag, woensdag, donderdag, vrijdag E-mail tom@wijnhoven-gierman.nl BIG-nummer 19926282204
Vacatures (2)